所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Shape | Single Core |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Core Strands | 50/0.25 mm |
| Cross Sectional Area | 2.5 mm |
| Current Rating | 50 A |
| Insulation Wall Thickness | 0.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Number of Strands | 50 |
| Outer Diameter | 3.67mm |
| Sheath Colour | Black |
| Shield Type | Unshielded |
| Size of Strands | 0.25 mm |
| Standards Met | UL Listed |
| Voltage Rating | 600 V |
咨询QQ
热线电话